Tamamlanmış Projeler

Doğuş Center Maslak

"İstanbul’un önemli iş ve finans bölgesi Maslak’ta Doğuş Grubu’nun seçkin markaları …”

İstanbul Avrupa yakasının Maslak aksında bulunan konumu itibariyla kolay ulaşım avantajları ve metroya yakınlığı ile yüksek ticari potansiyele sahip bir bölgede bulunan ofis ve yaşam alanları konsepti ile hizmet veriyor…

Doğuş Center Maslak; Doğuş Otomotiv Grubu'nun distribütörlüğünü yaptığı markalara ait showroom ve servis alanları, Doğuş Yayın Grubu stüdyo ve ofisleri, food court alanı ile hizmet sunuyor.

Maslak gibi iş merkezlerinin yoğun olarak bulunduğu İstanbul’un iş ve finans merkezi konumundaki önemli bir lokasyonda yer alıyor. Merkezin toplam alanı 63.202 m2 olup bunun 47.398 m2’si kiralanabilir alandan oluşuyor.

Projenin inşaatı Kasım 2006’da bitirildi ve Doğuş Center Maslak kullanıma açıldı.

Şirketin toplam yatırım amaçlı gayrimenkul portföyünde % 21,94 oranında bir paya sahip olan binanın değeri, Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 28 Aralık 2018 tarihli ekspertiz raporuna göre binanın değeri 388.762.000-TL’dir.

D - Ofis Maslak

"İstanbul’un finans merkezinde yüksek standartlarda bir ofis binası…

İstanbul Avrupa yakasının Maslak aksı üzerinde iş ve finans merkezinde bulunan ayrıcalıklı ve akıllı ofis binası konsepti ile hizmet veriyor…


İstanbul’un Avrupa yakası, Sarıyer ilçesi, Maslak bölgesinde bulunan D-Ofis Maslak, kentin merkezi iş alanında ve yoğun ofis binalarının bulunduğu Büyükdere caddesi üzerinde konumlanan bir bölgede yer alıyor.

Maslak aksı üzerinde bulunan D-Ofis özellikle bulunduğu bölgeden dolayı ofislerin, şehrin en önemli alışveriş merkezlerinin, lüks konut ve rezidansların yer aldığı prestijli bir lokasyonda konumlanması itibariyle değerli bir ofis binası olma niteliğini taşıyor.

2018 yılında tamamlanan D-Ofis Maslak, 4.725 m2 arsa üzerine inşa edilmiş olup, toplam 40.437 m2 kullanılabilir alandan oluşan bir ofis binası olan D-Ofis Maslak binası kat adedi itibarıyla 8 Bodrum + Zemin + Asma kat +20 Normal Kat + Çatı ve Heliporttan oluşuyor.

Şirketin toplam yatırım amaçlı gayrimenkul portföyünde % 29,67 oranında bir paya sahip olan binanın değeri, Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 25.12.2018 tarihli ekspertiz raporuna göre binanın değeri 525.693.000-TL’dir.

Doğuş Center Etiler - Ofis Binası

"Semti ve ayrıcalıkları ile farklılaşan bir ofis merkezi…"

İstanbul’un Avrupa Yakasının en değerli lokasyonlarından biri olan Etiler’de yüksek standartta ofis alanları ile hizmet veriyor…

Doğuş Center Etiler; İstanbul’un Beşiktaş ilçesi, Etiler mahallesinde bulunan ve merkezi konumu, ulaşım rahatlığı, nezih ortamı ile faaliyet gösteren bir ofis binası olma özelliği taşıyor.

Kullanım verimliliği, mimari özelikleri, konumu ve büyüklüğü itibarıyla Doğuş Center Etiler; ayrıcalıklı ofis ünitelerini, farklı çalışma alanlarını birlikte sunan bir merkez olma niteliğini barındırıyor.

Doğuş Center Etiler merkezinin toplam arsa alanı 36.440,80 m2 olup, şirketin sahip olduğu 45 adet bağımsız bölümün kiralanabilir alanı ise 9.827 m2’den oluşuyor.

Şirketin toplam yatırım amaçlı gayrimenkul portföyünde % 9,98 oranında bir paya sahip olan binanın değeri, Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 28 Aralık 2018 tarihli ekspertiz raporuna göre binanın değeri 176.758.000-TL’dir.

Doğuş Center Etiler - Spor Merkezi

"Sağlıklı ve konforlu bir yaşam merkezi…"

İstanbul Avrupa yakasının en değerli lokasyonlarından biri olan Etiler-Bebek’te rahat, konforlu ve sağlıklı yaşam alanları ile prestijli bir spor merkezi olma özelliği taşıyor…

İstanbul’un Avrupa yakası, Beşiktaş ilçesi, Etiler bölgesinde bulunan ve Bebek mahallesi sınırları içerisinde yer alan ‘’Maya Residence’’ sitesinde konumlanan bir bölgede yer alıyor.

Bebek aksı üzerinde bulunan ve yakın çevresi itibariyle İstanbul Merkezi İş Alanlarına yakın olan gayrimenkul, önemli alışveriş merkezlerinin ve özellikle üst gelir grubuna sahip yerleşim alanlarının bulunduğu prestijli bir lokasyonda konumlanıyor.

2002 yılından tamamlanan ve Doğuş Center Etiler kompleksinin içinde yer alan 16 ve 17’nolu bağımsız bölümler toplam 6.745 m2 kiralanabilir alandan oluşuyor ve mevcut yerde D-GYM spor merkezi faaliyet gösteriyor.

Şirketin toplam yatırım amaçlı gayrimenkul portföyünde % 3,55 oranında bir paya sahip olan binanın değeri, Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 25.12.2018 tarihli ekspertiz raporuna göre binanın değeri 62.907.000-TL’dir.

Gebze Center - Alışveriş Merkezi

"Gebze’nin buluşma noktası…"

Gebze Center Alışveriş Merkezi son yıllarda önemli ofislerin ve operasyon merkezlerinin yoğunlaştığı bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olma özelliği ile Kocaeli-Gebze'de bulunuyor…

Şehir merkezine kolay erişilebilirliği de göz önüne alındığında Gebze Center Alışveriş Merkezi, bölgenin yegâne çekim alanı, sosyal ve eğlence merkezi olma konumuna erişiyor. .

66.072,72 m2 kiralanabilir alanı, 130 civarında mağaza alanı olan, sinema, bowling, GYM ve çocuk eğlence alanlarının bir arada bulunduğu Gebze Center; 180 milyon ABD dolarlık yatırım bütçesi ile 3 Eylül 2010 tarihinde faaliyete geçti ve yılda yaklaşık 9 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlıyor.

Şirketin toplam yatırım amaçlı gayrimenkul portföyünde % 31,10 oranında bir paya sahip olan binanın değeri, TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 28 Aralık 2018 tarihli ekspertiz raporuna göre binanın değeri 551.105.000-TL’dir.

Gebze Center – Otel

"İlk turizm yatırımımız faaliyete geçti…"
Hyatt House Gebze, Hyatt House markasının Türkiye’deki ev konseptine sahip ilk oteli ile Kocaeli-Gebze’de faaliyet gösteriyor…

Hyatt Hotel’in zincirinde yeni halka, 1 Kasım 2017’den itibaren 158 odası ile hizmet veren Hyatt House Gebze oldu. Hyatt House markasının Türkiye’deki ilk konsepti olan Hyatt House Gebze özellikleriyle uzun süreli konaklayan misafirlerine komşuları ile iç içe yaşıyormuş hissini yaşatacak detaylar sunuyor.

Özellikle sağlık turizminde bölgenin bir numarası olan Hyatt House Gebze, tedavi amacıyla İstanbul, Gebze ve İzmit civarına gelen yerli ve yabancı misafirlerine ev konforunda hizmetler sunuyor.

Mayıs 2015’te yapımına başlanan ve 21.983,12 m2 alan üzerine inşa edilen, 3 bodrum kat, 1 asma kat ve 13 kat otel binasından oluşan Hyatt House Gebze, Hyatt markasının global standart ve konseptine uygun olarak 1 Kasım 2017 tarihi itibari ile kapılarını açtı. Toplam 158 oda kapasitesine sahip olan Hyatt House Gebze’de havuz, fitness, business center, lounge ve yeme-içme hizmetleri sunuluyor.

Şirketin toplam yatırım amaçlı gayrimenkul portföyünde % 2,46 oranında bir paya sahip olan binanın değeri, TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 28 Aralık 2018 tarihli ekspertiz raporuna göre binanın değeri 43.525.000-TL’dir.

Gebze Center – Otomotiv Showroom ve Servis

"Dijital showroomları ile prestijli otomotiv satış ve satış sonrası hizmetleri sunuluyor…"
Doğuş Oto Gebze, Doğuş Oto'nun önemli markalarından Volkswagen ve DOD ile bayi ağını Kocaeli–Gebze’de açarak genişletmeye devam ediyor…

Doğuş Otomotiv çatısı altında yer alan Volkswagen Binek Araç ve Volkswagen Ticari Araç markalarının satış ve yetkili servis hizmetini sunan Doğuş Oto, Gebze ‘de 2018 yılında hizmete açıldı. Doğuş Oto Gebze ayrıca ikinci elde hizmet veren DOD’a da ev sahipliği yapıyor.

Doğuş Oto Gebze, 1.400 m2’si showroom ve 5.300 m2’si yetkili servis olmak üzere toplam 12.212,21 m2’ kapalı alanda hizmet veriyor.

Şirketin toplam yatırım amaçlı gayrimenkul portföyünde % 1,31 oranında bir paya sahip olan binanın değeri, TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 28 Aralık 2018 tarihli ekspertiz raporuna göre binanın değeri 23.155.000TL’dir.

Antalya 2000 Plaza

“Antalya’nın kalbinde bir iş ve yaşam merkezi…”

Antalya 2000 Plaza, kentsel talebin en yüksek olduğu, yoğun yaya ve araç trafiğine sahip Recep Peker Caddesi üzerinde, toplam 92 adet bağımsız bölümün yer aldığı, 9.000 m2 ofis, çarşı ve sinema alanlarından oluşan bir ofis ve alışveriş merkezidir.

Antalya 2000 Plaza, 01.06.2018 tarihinde satılmış olup, gayrimenkul yatırım portföyünden çıkmıştır.

Evidea

“Ümraniye’de bir yaşam alanı…’’

Evidea Projesi, Ümraniye Çekmeköy’de toplam 473 konuttan oluşan ve inşaatına 2004 yılı içinde başlanan, şirketin ilk konut projesidir. Yapı Kredi Koray GYO ile %50 payla kurulan bir adi ortaklık tarafından geliştirilen proje Doğuş İnşaat ve Koray İnşaat Konsorsiyumu tarafından inşa edilerek 2007 yılında tamamlanmıştır. Toplam 34.000 m²’lik bir arsa üzerinde geliştirilen Evidea Projesi’nde 73.000 m² konut alanı, 24.500 m² sosyal tesis alanı olmak üzere toplam 101.000 m² inşaat alanı planlanmış olup, inşaatının %100’ü tamamlanmış olan Evidea konutlarının tamamı 2007 yılsonu itibariyle sahiplerine teslim edilmiştir.

Projenin 2007 yılında teslim edilmesine müteakip Evidea Projesi Doğuş GYO gayrimenkul portföyünden çıkmıştır.